Львів з вікна трамвая

екскурсія на трамваї

2,5 години

У багатьох Львів стійко асоціюється з трьома речами – кавою, бруківкою та трамваєм. І от дивлячись, як гуркочучи по бруківці, пропливає вузенькою львівською вуличкою трамвай, так і хочеться проїхатися на ньому містом. До того ж відомо, що у львів’ян особливе відношення до цього виду транспорту.

Недаремно трамвай став одним з символом міста. Вже більше століття, щодня львівські трамваї, неквапом деренча розвозять мешканців міста у своїх справах,стаючи однією з головних складових львівського колориту,шарму і способу життя.

Ми пропонуємо вам проїхатися звичайним львівським трамваєм, звичайним для багатьох львів’ян міським маршрутом, але з незвичайним кондуктором-екскурсоводом. Трамвай провезе вас класичними львівськими вуличками.

За вікном повільно пропливатиме вечірній Львів, а ви, під стук коліс, слухатимете цікаві історії і оповідання про наше місто, будинки, людей…

Можливо, під час екскурсії, відчувши себе справжнім мешканцем нашого міста, ви зрозумієте, чому львів’яни так люблять свій трамвай і відносяться до нього як до невід’ємної частини історії та традиції міста.

Єдина зупинку, яку зробить трамвай – відоме Личаківське кладовище. Узявши ліхтарі, ви блукатимете темними і тихими алеями цвінтаря, слухаючи оповідання про життя і смерть відомих і невідомих львів’ян.

Початок екскурсії: 20: 00;

Проводиться кожну п’ятницю та суботу.

Вартість: 150 грн. з особи + 30 грн.  вхідний квіток.