«Від Шпацеру До Келішка»

ресторанний тур

2 або 4 години

Ви пізнаєте Львів з цікавим гідом і спробуєте традиційні страви і напої в шалено цікавих ресторанах!
Найцікавіший і найдинамічніший тур у Львові! Відвідайте ресторани популярної на Західній Україні мережі «!ФЕСТ», почуйте актуальні легенди і оповіді про місто, побачте архітектурні пам’ятки та історичні місця, а найголовніше – спробуйте Львів на смак!

Вас чекає прогулянка по історичній частині міста та огляд основних пам’яток. А також екскурсія по ресторанах мережі і дегустація страв та алкогольних настоянок в чотирьох закладах:

Музей-ресторація «Гасова лямпа» – найвисотніший (4-х поверховий) львівський паб. Все про винахідників першої у світі гасової лямпи.
«Мазох-cafe» – віконце у світ, створений за мотивами творів “батька мазохізму” – письменника Леопольда фон Захер-Мазоха, котрий народився у Львові.

«Криївка» – найпопулярніший ресторан України. УПА та ОУН. Історія антикомуністичного опору. Вишкіл в повстанському тирі. Частунок медовухою.
Галицька жидівська кнайпа «Під Золотою Розою» – затишок та тепло єврейської оселі, а також – традиційні страви, клезмерська музика та незвична оплата рахунку!
Крім того Ви відвідаєте огдядово ще два заклади:
«Найдорожча ресторація Галичини». Розповідь про світ “вільних мулярів”, його таємні символи та знаки.
«Дім легенд» – ресторан, де кожна кімната присвячена окремій львівській легенді.

До вартості включено: 

  • Екскурсія ресторанами та містом
  • Дегустації по програмі (рівнозначна обіду чи вечері)
  • Супровід гіда-екскурсовода
  • Сувенірний магніт

До вартості не включено: 

  • Вхідні квитки

* заклади, в яких відбуватимуться частування можуть бути замінені на інші, в зв’язку з переповненістю ресторанів або іншими непередбачуваними обставинами

 

В програмі:

  • екскурсія з дегустацією по закладах мережі ресторанів «!ФЕСТ» («Гасова лямпа», «Мазох», «Криївка», «Під Золотою Розою», «Найдорожча ресторація Галичини», «Дім легенд»)
  • екскурсія містом: Вірменський квартал – пл. Ринок – Ратуша – Аптека-музей – Чорна кам’яниця – Палац Корнякта – Латинська катедра – Єврейський квартал
  • приємні подарунки

Вартість за 4 години: для 1 – 4 осіб:  650 – 850 грн. з особи.

для 5- 10 осіб: 600 – 750 грн. з особи.

для 11 і більше осіб:  550 -650 грн. з особи.

 

Вартість за 2 години: для 1 – 4 осіб:  500 – 600 грн. з особи.

для 5 – 10 осіб: 450 – 500 грн. з особи.

для 11 і більше осіб:  400 – 450 грн. з особи.